Üye Girişi Yeni Kayıt Şifremi Unuttum Üyelik Karşılaştır

01 - http://kpmu.recepkaramanli.com (bundan böyle KPMU Web) sitesinden (kayıtlı üye olarak ya da olmayarak) hizmet almak için öncelikle aşağıda belirtilen üyelik / kullanım şartlarımızı okumanız ve onay vermeniz gerekmektedir.

02 - KPMU Web hizmetine bağlı tüm servislerin, alan adlarının, yazılım kodlarının, ara yüzlerinin, içeriklerinin, algoritmalarının ve diğer tüm fikri sınai hakların sahibi, (üçüncü partilerden sağlanan içerik ve uygulamalar hariç olmak üzere) Recep KARAMANLI 'dır. Sunulan servislerin yazılım, tasarım ve telif hakları tamamen Recep KARAMANLI’ya aittir. Servislerin ve hizmetlerin, bununla bağlantılı sayfaların kopyalanmasına, çoğaltılmasına ve yayılmasına, ayrıca tersine mühendislik işlemlerine tabi tutulmasına izin verilmemektedir.

03 - KPMU Web sitesine üye olurken verilen bilgilerin doğruluğundan ve gizliliğinden, ayrıca şifre ve kullanıcı adının korunmasından, başka kimselerle paylaşılmamasından kullanıcının kendisi sorumludur. Bu bilgilerin yetkisiz kişiler tarafından ele geçirilmesi ve KPMU Web servislerinin kullanılması halinde Recep KARAMANLI sorumluluk kabul etmemektedir.

04 - KPMU Web, değişen yasalar ve koşullara göre kullanıcı sözleşmesini her zaman tek taraflı olarak değiştirebilir, yürürlükten kaldırabilir veya yeni bir sürümünü yayınlayabilir.

05 - Tarafınıza sunulan kullanım kuralları, Kullanıcının kayıtlı üye olması / siteye girmesi, içeriklerden ve servislerden yararlanmaya başlaması ile her iki taraf arasında kabul edilmiş sayılır. Kullanım şartları kabul edilmediği takdirde, kullanıcının siteyi ve servisleri kullanmaması yeterlidir.

06 - KPMU Web uygulaması ile excel dosyası ile yüklenilen şifreler oturum kapatıldığında sunucudan silinir. Şifrelerin sunucuya yüklenirken oluşabilecek güvenlik risklerine karşı kullanıcı gerekli önlemleri almak zorundadır. Şifrelerin kötü niyetli kişilerin eline geçmesinden ötürü Recep KARAMANLI sorumlu tutulamaz.

07 - Hizmete sunulan toplu Tc kimlik ve vergi kimlik numarası doğrulaması algoritma ile kontrol edilmekte olup herhangi bir servis sağlayıcı veya site üzerinden sorgulama yapmamaktadır.

08 - Hatalı tc kimlik numarası ve vergi kimlik numarasından doğrusunu arama aynı algoritma kullanılarak basamaklarda bir veya birkaç rakamın yanlış yazılmış olabileceği senaryosuyla rakamlarda değişiklik yaparak doğrusunu aramakta ve kesin sonuç ifade etmemektedir. Bu özelliklerinin kötüye kullanılmasından kaynaklanabilecek her türlü sorumluluk kullanıcıya aittir.

09 - KPMU Web uygulaması ücretsiz ve ücretli sürüm olarak iki şekilde sunulmaktadır. Farklılar bu linkten kontrol edilebilir.Stabil sürüm değildir. Yazılım geliştirme sürecindedir. Karamanlı Pratik Muhasebe Uygulamaları isimli windows uygulamamızın web sürümüdür.
Windows uygulamasındaki özelliklerin hepsi web sürümü için geçerli değildir. 

Demo Kullanıcı Giriş Bilgileri => E-Mail Adresi : demo@demo Şifre : 12345678

Karamanlı Pratik Muhasebe Web v1.2.09052018 Beta

Tüm hakları saklıdır. © 2018

Tasarım bootstrap, kodlama Recep KARAMANLI'ya aittir. info@recepkaramanli.com
Sitemizi kullanarak kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.
Web Sitemiz : www.recepkaramanli.com